Butimariscada

El campionat de butifarra de la Ràpita

Diferències de punts obtingudes per ronda a la 10a Butimariscada

T'oferim aquí una classificació diferent, la de diferències de punts per cada ronda del campionat. Com ja saps aquesta diferència té un pes específic en el càlcul d'emparellaments utilitzant el sistema Suís.

Ronda 1

PosicióNúm. parellaNoms parellaPunts a favorPunts en contraDiferència
139Agusti Tomás-Santi Teruel1141113
21Evaristo-Evaristo21212299
32Xiri-Xiri21111695
430Angeles-corpetit1202991
540Catalino-Richi1213091
622Román-Negrete1123478
717Galo-Navarro1012675
814Alfredo-Rodrigo1063769
96Mora-José Ramón1085355
1032Rico-Carlos1015051
1115Albert-Batiste712447
129Bernat-Antonio1076047
1313Codina-Antonio Tomàs1046638
1424Avante-Ernesto804535
1521Granero-Marco1209723
1631Quimktm-wakey1028121
1736Santjaumeret-Josep Ramón1018912
1819Pep-Gardaco766610
195Sarin-Ramón270646
2043Charly-Jesus Soriano81774
2123Mateu-Malaki83812
2220Palleja-Jaume78771
2337charli46-merche7778-1
2426Carles Giné-Ramón Giné8183-2
253Bud Spencer-Terence Hill7781-4
2611Sefa-DeepButi6470-6
2742Jordi-Paxilandro6676-10
2829Pequenyo-Lechero89101-12
2933Radich-lorek81102-21
3028Jesús-Enric97120-23
3138Enric Ibars-Federico Ribes4580-35
3244Ivars-Quattre66104-38
3310Trileru-victor692471-47
3434cacho4-vicmi60107-47
3512Pablo-Camasema50101-51
3641Peralo-Jose La Moderna53108-55
3735martina-electra37106-69
3827Miguel lo Negre-Joan Garcia26101-75
394Cartutxanet-Viznaguet34112-78
4018Tonet-Llasat29120-91
417KubalaRoda-Antonio Gómez30121-91
4216Pikis-Dudú16111-95
4325Sunto-Felix22121-99
448Cartutxano-Viznago1114-113

Ronda 2

PosicióNúm. parellaNoms parellaPunts a favorPunts en contraDiferència
118Tonet-Llasat1134109
232Rico-Carlos1021983
336Santjaumeret-Josep Ramón1163482
422Román-Negrete1072879
538Enric Ibars-Federico Ribes1093673
639Agusti Tomás-Santi Teruel1215665
713Codina-Antonio Tomàs1095158
843Charly-Jesus Soriano1176354
92Xiri-Xiri21216952
108Cartutxano-Viznago1075849
1123Mateu-Malaki1076542
1226Carles Giné-Ramón Giné783840
1341Peralo-Jose La Moderna1066640
1428Jesús-Enric1047133
1514Alfredo-Rodrigo1068026
1642Jordi-Paxilandro1088523
1721Granero-Marco937122
1835martina-electra857114
1915Albert-Batiste1129913
204Cartutxanet-Viznaguet827210
2111Sefa-DeepButi84813
2210Trileru-victor6961601
2334cacho4-vicmi6061-1
243Bud Spencer-Terence Hill8184-3
257KubalaRoda-Antonio Gómez7282-10
269Bernat-Antonio99112-13
2727Miguel lo Negre-Joan Garcia7185-14
2831Quimktm-wakey7193-22
2929Pequenyo-Lechero85108-23
3017Galo-Navarro80106-26
3133Radich-lorek71104-33
3237charli46-merche3878-40
3312Pablo-Camasema66106-40
3420Palleja-Jaume65107-42
3525Sunto-Felix58107-49
3640Catalino-Richi69121-52
375Sarin-Ramón263117-54
3824Avante-Ernesto51109-58
391Evaristo-Evaristo256121-65
4044Ivars-Quattre36109-73
4130Angeles-corpetit28107-79
4219Pep-Gardaco34116-82
436Mora-José Ramón19102-83
4416Pikis-Dudú4113-109

Ronda 3

PosicióNúm. parellaNoms parellaPunts a favorPunts en contraDiferència
12Xiri-Xiri21210121
231Quimktm-wakey1100110
311Sefa-DeepButi1212596
423Mateu-Malaki1213685
538Enric Ibars-Federico Ribes1213982
67KubalaRoda-Antonio Gómez1074265
736Santjaumeret-Josep Ramón1044064
835martina-electra1074562
924Avante-Ernesto1065056
1020Palleja-Jaume853748
113Bud Spencer-Terence Hill1015645
1214Alfredo-Rodrigo1076542
1325Sunto-Felix1076740
1430Angeles-corpetit612635
1529Pequenyo-Lechero1068422
1621Granero-Marco715120
1718Tonet-Llasat735419
184Cartutxanet-Viznaguet897910
1912Pablo-Camasema62566
2022Román-Negrete75705
2133Radich-lorek83803
2226Carles Giné-Ramón Giné93912
2340Catalino-Richi9193-2
2434cacho4-vicmi8083-3
2539Agusti Tomás-Santi Teruel7075-5
2627Miguel lo Negre-Joan Garcia5662-6
278Cartutxano-Viznago7989-10
281Evaristo-Evaristo25473-19
2943Charly-Jesus Soriano5171-20
3037charli46-merche84106-22
3142Jordi-Paxilandro2661-35
3216Pikis-Dudú67107-40
3313Codina-Antonio Tomàs65107-42
3419Pep-Gardaco56101-45
3510Trileru-victor693785-48
366Mora-José Ramón50106-56
375Sarin-Ramón245107-62
3815Albert-Batiste40104-64
3944Ivars-Quattre42107-65
409Bernat-Antonio39121-82
4117Galo-Navarro36121-85
4241Peralo-Jose La Moderna25121-96
4328Jesús-Enric0110-110
4432Rico-Carlos0121-121

Ronda 4

PosicióNúm. parellaNoms parellaPunts a favorPunts en contraDiferència
129Pequenyo-Lechero1116105
226Carles Giné-Ramón Giné12120101
310Trileru-victor691162096
418Tonet-Llasat1212893
525Sunto-Felix1202991
641Peralo-Jose La Moderna1213883
739Agusti Tomás-Santi Teruel973067
834cacho4-vicmi923161
92Xiri-Xiri21094861
1042Jordi-Paxilandro1104961
111Evaristo-Evaristo2973859
123Bud Spencer-Terence Hill741757
1323Mateu-Malaki1126250
1431Quimktm-wakey1217447
1513Codina-Antonio Tomàs904446
1644Ivars-Quattre1208337
1732Rico-Carlos1158332
1815Albert-Batiste12110021
1914Alfredo-Rodrigo886820
2033Radich-lorek907416
218Cartutxano-Viznago645212
2237charli46-merche81783
2327Miguel lo Negre-Joan Garcia7881-3
246Mora-José Ramón5264-12
259Bernat-Antonio7490-16
2636Santjaumeret-Josep Ramón6888-20
2720Palleja-Jaume100121-21
2835martina-electra83115-32
2916Pikis-Dudú83120-37
3030Angeles-corpetit4490-46
3111Sefa-DeepButi74121-47
3221Granero-Marco62112-50
334Cartutxanet-Viznaguet1774-57
3440Catalino-Richi3897-59
3519Pep-Gardaco3192-61
3622Román-Negrete48109-61
377KubalaRoda-Antonio Gómez49110-61
3838Enric Ibars-Federico Ribes3097-67
395Sarin-Ramón238121-83
4028Jesús-Enric29120-91
4124Avante-Ernesto28121-93
4212Pablo-Camasema20116-96
4343Charly-Jesus Soriano20121-101
4417Galo-Navarro6111-105

Ronda 5

PosicióNúm. parellaNoms parellaPunts a favorPunts en contraDiferència
134cacho4-vicmi1100110
228Jesús-Enric12114107
324Avante-Ernesto1213784
420Palleja-Jaume1063175
57KubalaRoda-Antonio Gómez1022973
64Cartutxanet-Viznaguet1215071
723Mateu-Malaki1215071
833Radich-lorek1043470
916Pikis-Dudú1144866
1031Quimktm-wakey1035152
1119Pep-Gardaco51051
1232Rico-Carlos51051
1325Sunto-Felix944450
1439Agusti Tomás-Santi Teruel1025745
1513Codina-Antonio Tomàs1217744
1642Jordi-Paxilandro653035
171Evaristo-Evaristo21037726
1838Enric Ibars-Federico Ribes1078621
1944Ivars-Quattre917417
2018Tonet-Llasat735914
219Bernat-Antonio50437
2221Granero-Marco93885
233Bud Spencer-Terence Hill8893-5
2437charli46-merche4350-7
2536Santjaumeret-Josep Ramón5973-14
2617Galo-Navarro7491-17
2711Sefa-DeepButi86107-21
2829Pequenyo-Lechero77103-26
2910Trileru-victor693065-35
3022Román-Negrete77121-44
3114Alfredo-Rodrigo57102-45
3235martina-electra4494-50
3312Pablo-Camasema051-51
3415Albert-Batiste051-51
3526Carles Giné-Ramón Giné51103-52
3627Miguel lo Negre-Joan Garcia48114-66
3741Peralo-Jose La Moderna34104-70
382Xiri-Xiri250121-71
3943Charly-Jesus Soriano50121-71
406Mora-José Ramón29102-73
4130Angeles-corpetit31106-75
428Cartutxano-Viznago37121-84
435Sarin-Ramón214121-107
4440Catalino-Richi0110-110

Ronda 6

PosicióNúm. parellaNoms parellaPunts a favorPunts en contraDiferència
123Mateu-Malaki1212299
240Catalino-Richi1052481
35Sarin-Ramón21214081
48Cartutxano-Viznago1022676
513Codina-Antonio Tomàs1215071
619Pep-Gardaco982969
732Rico-Carlos1105852
816Pikis-Dudú51051
917Galo-Navarro51051
1024Avante-Ernesto51051
1126Carles Giné-Ramón Giné1035350
122Xiri-Xiri2551639
1333Radich-lorek1087335
1429Pequenyo-Lechero694128
1511Sefa-DeepButi764927
1628Jesús-Enric1219427
1720Palleja-Jaume937023
1830Angeles-corpetit826517
1910Trileru-victor691109812
2042Jordi-Paxilandro87798
2121Granero-Marco79763
224Cartutxanet-Viznaguet48471
2334cacho4-vicmi4748-1
2436Santjaumeret-Josep Ramón7679-3
2538Enric Ibars-Federico Ribes7987-8
269Bernat-Antonio98110-12
2735martina-electra6582-17
2822Román-Negrete7093-23
297KubalaRoda-Antonio Gómez4976-27
3041Peralo-Jose La Moderna94121-27
313Bud Spencer-Terence Hill4169-28
3225Sunto-Felix73108-35
3331Quimktm-wakey1655-39
341Evaristo-Evaristo253103-50
356Mora-José Ramón051-51
3612Pablo-Camasema051-51
3715Albert-Batiste051-51
3814Alfredo-Rodrigo58110-52
3944Ivars-Quattre2998-69
4018Tonet-Llasat50121-71
4143Charly-Jesus Soriano26102-76
4237charli46-merche24105-81
4327Miguel lo Negre-Joan Garcia40121-81
4439Agusti Tomás-Santi Teruel22121-99

Tornar enrere